• 2D/3D měření

  Na zakázku provádíme 2D/3D měření dílů zákazníka na souřadnicovém stroji Mitutoyo podle dodané výkresové dokumentace.
  Jedná se o 3D souřadnicový měřicí přístroj japonské firmy MITUTOYO, který umožňuje velmi přesné měření elementů výrobků a srovnání naměřených hodnot s matematickým modelem.
  Číst více
 • Vstřikovací formy a nástroje

  Společnost FORMY Švehla s.r.o. je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti výroby a oprav vstřikovacích forem a nástrojů.
  Provádíme návrhy a konstrukci forem, samotnou výrobu forem, modifikace a opravy forem.
  Zajišťujeme servis, kontrolu a údržbu veškerých nástrojů.
  Číst více
 • Laserové technologie a CNC obrábění

  Poskytujeme služby v oblasti laserového navařování/svařování kovů železných i neželezných kovů a laserového popisování/gravírování.
  Zajišťujeme veškeré elektroerozívní obrábění, včetně výroby elektrod, jmenovitě EDM hloubení, drátové řezání a CNC frézování.
  Číst více
 • 1
 • 2
 • 3

Společnost FORMY Švehla s.r.o. je odborníkem v oblasti strojírenství se specializací na automobilový a elektrotechnický průmysl.

Hlavním oborem společnosti je přesná strojírenská výroba, CNC obrábění železných i neželezných kovů a plastů, laserové technologie svařování kovů, laserové gravírování a zakázkové 2D/3D měření.

Společnost poskytuje služby, technickou podporu a poradenství zejména v oblasti výroby a oprav vstřikovacích forem na plasty a střižných a tvářecích nástrojů.

Při výrobě a opravách vstřikovacích forem na plasty společnost nabízí také možnost odzkoušení finálního produktu v tzv. malých sériích ve vlastní vstřikovně/lisovně plastů.

Základním mottem společnosti je poskytování kvalitních služeb ve všech oblastech strojírenské a nástrojařské výroby s důrazem na vysokou přesnost.

Hlavním cílem společnosti je uspokojit veškeré potřeby a požadavky svých zákazníků co se kvality služeb a efektivnosti týče.

Neustálé zvyšování technologické úrovně, flexibilita a kvalita poskytovaných služeb je nejvyšší prioritou.

V rámci zvyšování kvality výroby je společnost FORMY Švehla s.r.o. držitelem certifikátu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016.

Kontakt

FORMY Švehla s.r.o.
Česká 405
351 34 Skalná

Petr Švehla
jednatel společnosti

gsm:+420 602 153 904
info@formy-svehla.cz

Foto budovy